Aktualności

LUBELSKIE TARGI BUDOWLANE 2016 - TARGI LUBDOM Targi Lublin

Jak co roku serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na
Lubelskich Targach Budowlanych LUBDOM 2016 !

KIEDY:
piątek, 1 kwietnia 2016, godz. 12:00-19:00 - WSTĘP WOLNY
sobota, 2 kwietnia 2016, godz. 10:00-18:00
niedziela, 3 kwietnia 2016, godz. 10:00-18:00 (kasy czynne do godz. 17:00)

GDZIE:
Targi Lublin
ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin

 

 

Od wielu lat działalność marki Buderus wspiera i popularyzuje Firma DYŚ z Lublina, która w styczniu 2010 r. obchodziła jubileusz XXXV-lecia swej działalności.

Firma DYŚ jest jednym z czołowych przedstawicieli handlowych Firmy Buderus Technika Grzewcza na rynek Polski, a największym na rynek lubelski. Co roku zwiększa rzeszę swoich klientów dzięki fachowej obsłudze w miłej i profesjonalnej atmosferze. Zakres działalności firmy obejmuje przede wszystkim doradztwo techniczne, wykonywanie instalacji, sprzedaż urządzeń i materiałów instalacyjnych. Od wielu lat oferuje również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów marki Wolf, Buderus, Cichewicz oraz Heitz Skwiercz-Instal, wykorzystując do tego profesjonalną aparaturę. Firma prowadzi sprzedaż produktów marki Buderus w Głównym Salonie Firmowym w Lublinie, ul. Budowlana 2. Firma propaguje rzetelność oraz fachowość w stosunku do klientów i pracowników. Od początku działalności wspiera nowoczesne i ekologiczne systemy grzewcze, w tym kotły gazowe i na paliwa stałe, instalacje solarne oraz pompy ciepła. Kompleksowo wykonuje usługi w zakresie wodno-kanalizacyjnym i centralnego ogrzewania. Firma DYŚ specjalizuje się w instalacji kotłów grzewczych przede wszystkim marki Buderus ze względu na ich perfekcyjne wykonanie i niezawodną eksploatację.

Wraz z jubileuszem firmy miało miejsce uroczyste uruchomienie kotłowni w siedzibie firmy, opartej na pompie ciepła Buderus Logatherm WPS 17 i instalacji solarnej Buderus. Uroczystość uświetnił swoją obecnością Prezes firmy Buderus Technika Grzewcza, który dokonał otwarcia pierwszej w województwie lubelskim kotłowni bazującej na pompie ciepła Buderus. Zasila ona biurowiec naszej firmy o powierzchni 300m2. Jako dolne źródło ciepła wykonaliśmy gruntowy poziomy wymiennik ciepła w dwóch odcinkach po 600m. Do podgrzewu c.w.u. zastosowano system solarny firmy Buderus, składający się z 4 kolektorów słonecznych Funke KS2000TLP oraz zasobnika c.w.u. Buderus SM400.

Po części oficjalnej przeszliśmy do najprzyjemniejszego etapu świętowania, jakim było wspólne biesiadowanie, któremu towarzyszyły tańce i zabawy do samego rana. Wśród wielu zaproszonych gości obecni byli Prezes Buderus Technika Grzewcza, dyrektor lubelskiego oddziału Buderus Technika Grzewcza mgr Janusz Batorski wraz z pracownikami, władze samorządowe, wójtowie okolicznych gmin, z którymi od samego początku działalności naszej firmy współpracujemy, a także najlepsi nasi klienci, przyjaciele oraz pracownicy firmy, którzy w głównej mierze przyczynili się do sukcesu firmy.

Wszystkim, którzy towarzyszyli nam podczas uroczystości serdecznie dziękujemy za obecność oraz za owocną współpracę przez wszystkie minione lata.

 

Jesteśmy Autoryzowanym i Głównym Przedstawicielem Firm Buderus & Wolf na woj. lubelskie.

Jako jedyna firma z Lublina zdobyliśmy kilka wyróżnień z rąk Prezesa Firmy Buderus  za trwałą i owocną współpracę oraz liczne sukcesy handlowe. Poniższe certyfikaty dowodzą o wysokim profesjonalizmie technicznym i handlowym pracowników naszej firmy.
Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni ze wspólnej współpracy z nami. Na rynku jesteśmy już ponad 35 lat, więc z całą pewnością transakcje dokonane u nas są bezpieczne i gwarantują zadowolenie również w przyszłości.
Staramy się dokładać wszelkich starań, abyście poczuli Państwo siłę i potęgę marki Buderus.

Ponadto posiadamy własny Autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na urządzenia Firmy Buderus i Wolf, dostępny dla Państwa przez 24h / 7 dni w tygodniu.

 

 

Buderus & WOLF Lublin Salon Firmowy Dyś s.c. na targach LUBDOM

Z naszą ofertą moga zapoznac się Państwo również na targach LUBDOM, jakie odbywają się w Lublinie w Hali Targów Lubelskich, ul. Dworcowa 11.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia naszego stoiska z poprzednich edycji targów, gdzie można zasięgnąć fachowych informacji, obejrzeć nowości produktowe i ciekawostki techniczne z zakresu systemów grzewczych, wentylacyjnych, uzdatniania wody i przydomowych oczyszczalni ścieków.

Za każdym razem na targach przewidziane są również atrakcyjne promocje targowe, dzięki którym można nabyć produkty do wyposażenia w/w instalacji w bardzo atrakcyjnych cenach.

Edycja 2012

Edycja Jesień 2011

Edycja Wiosna 2011

Edycja Jesień 2010

Edycja Wiosna 2010

Edycja 2009